aa_R56ST.jpg

TEMA Vakfı Gaziantep İl Temsilcisi Muharrem KATIOĞLU, Gaziantep Nurdağı İlçesinde TEMA çalışması yapan öğrencilerle bir araya geldi. TEMA Vakfı Nurdağı İlçe Temsilcisi Nail DAYANÇ ile bir grup gönüllü vatandaş ve öğrenciler ile bir araya gelen KATIOĞLU; ‘’Nurdağı İlçemizde doğa ve ekoloji adına güzel çalışmalara imza atan TEMA Nurdağı gurubunu kutluyorum.’’ dedi.14 Mart 2018 Çarşamba
Gaziantep

Nurdağı İlçemizde yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan KATIOĞLU;  ‘’Sayın DAYANÇ Nurdağı İlçemizde farkındalık yaratmak amacıyla doğa yürüyüşlerinden tutun da, öğrenci ve vatandaşlarla sık sık ağaç dikme etkinlikleri gerçekleştirerek kurum  ziyaretleri ile de TEMA vakfının çalışmalarını ilçede anlatmaya çalışıyor.’’ dedi.

 

 TÜRKİYE ÇÖL OLMASIN

 

TEMA Gaziantep yapılanması olarak Karkamış İlçemiz hariç tüm ilçelerimizde ilçe temsilciliklerinin olduğunu Karkamış temsilcimiz için de aday belirleme sürecinin devam ettiğini söyledi. İlçelerimizde durum bu iken üniversitelerimizde de Genç TEMA ekiplerimizin yoğun olarak çalıştığını söyledi.

 


Yorumlar
Haberle ilgili henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum yaz
600

Üye Ol


Cinsiyet :
Bay
Bayan

Üye Girişi