aa_3i47t.jpg

SANKO Holding şirketlerinden Çimko Çimento ve Beton Sanayi Ticaret A.Ş. ve Gaziantep Ytong çalışanları iftarda buluştu.30 Mayıs 2018 Çarşamba
Gaziantep

SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Konukoğlu ve Gaziantep Ytong Yönetim Kurulu Başkanı Tansu Tuğlu’nun düzenlediği iftar yemeğine, çalışanlar eşleri ve çocukları ile katıldı.
Holding Finans Direktörü Mustafa Günbulut, Sanko Özel Güvenlik Genel Müdürü Ferhat Arslan, Çimko Çimento ve Beton Sanayi Ticaret A.Ş. Strateji Direktörü Ali Tarlakazan, İnsan Kaynakları Direktörü Çiğdem Gürbüz, Kurum İlişkileri Müdürü Oktay Özsoy’un da katıldığı iftar yemeği öncesi konuşan SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, çalışanların ramazanını kutladı.
Daha sonra masaları dolaşan Adil Sani Konukoğlu, Cengiz Konukoğlu ve Tansu Tuğlu, konuklara hoş geldiniz dedi.
Çimko Çimento ve Gaziantep Ytong’da 10, 15, 20 ve 25 yıldan beri çalışanlara, içerisinde lazerle işlenmiş fotoğrafları bulunan kristal plaket ve armağanları takdim edildi. Yapılan çekiliş sonrası şanslı 5 çalışan tam, 5 çalışan yarım altın kazandı.


Yorumlar
Haberle ilgili henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum yaz
600

Üye Ol


Cinsiyet :
Bay
Bayan

Üye Girişi