aa_jjaIn.png

Halen Deva Hastanesi’nde görev yapmakta olan çocuk cerrahisi uzmanı Prof. Dr. Haluk Ceylan, Özel Hatem Hastanesi'nde de kısmi zamanlı olarak hasta kabulüne başladı.18 Haziran 2018 Pazartesi
Gaziantep

Hekim kadrosu ve branşlar konusunda her geçen gün güçlenmeye devam eden  Hatem Hastanesi'nde, kısmi  zamanlı olarak  hasta  kabulüne başlayan Ceylan’ın yenidoğan cerrahisi, gebelikte saptanan bebeğe ait malformasyonların danışmanlığı, çocukların kapalı (laparoskopik) karın ameliyatları, sindirim sisteminde acil cerrahi girişim gerektiren hastalıklar (apandisit, barsak tıkanıklıkları gibi), kabızlık tedavisi, fıtık ameliyatları, penis anomalileri (hipospadias, penis eğrilikleri), sünnet ve inmemiş testis ameliyatları tıbbi ilgi ve uzmanlık alanları içerisinde yer almaktadır.

Prof. Dr. Haluk Ceylan  kimdir ?

1966 yılında İzmir'de doğan Dr.Ceylan, ilk ve orta öğrenimini İzmir'de tamamladı.  1989 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Ceylan, çocuk cerrahisi ihtisasını 1995 yılında ise İzmir Behçet Uz Çocuk Hastanesi Çocuk Cerrahisi Kliniği’nde tamamlamıştır.  Akademik kariyerine 1999 yılında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yardımcı doçent ünvanıyla başlayan Dr. Ceylan, aynı kurumda 2005 yılında doçentlik, 2011 yılında ise profesörlük ünvanını almıştır. İyi derecede İngilizce bilen Prof. Dr. Ceylan'ın uluslararası ve ulusal alanda yayınlanmış çok sayıda bilimsel çalışması vardır.


Yorumlar
Haberle ilgili henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum yaz
600

Üye Ol


Cinsiyet :
Bay
Bayan

Üye Girişi