aa_e9NQy.JPG

Medical Park Gaziantep Hastanesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Tahsin Yentur İlköğretim Okulu Özel Eğitim Sınıfı öğretmenlerinin öğretmenler gününü kutladı.23 Kasım 2018 Cuma
Gaziantep

Medical Park Gaziantep Hastanesi, her bireyin yetişmesinde büyük rol üstlenen, ilim ve irfanı, bilgi ve teknolojiyi genç beyinlere işleyip, onları geleceğe hazırlama konusunda her türlü fedakarlığı gösteren öğretmenleri 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde unutmadı. Medical Park Gaziantep Hastanesi Genel Koordinatör Hayrullah Kubba’nın da destek verdiği sosyal sorumluluk projeleri kapsamında öğretmenler günü sebebiyle Gaziantep Şahinbey’de eğitim-öğretim hayatına devam eden Tahsin Yentur İlköğretim Okulu Özel Eğitim Sınıfı’nda özel eğitim veren öğretmenlere ziyarette bulundu. 12 Kişilik özel öğrenciden oluşan sınıfta eğitim veren öğretmenlere çiçek ve hediyelerini takdim ederek kutladıktan sonra, öğrenci ve öğretmenlerle birlikte etkinlik için hazırlanan öğretmenler günü kutlama pastası kesildi.

Tahsin Yentur İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Kemal Bilgiç  ve Özel Eğitim Sınıfı öğretmenleri Ceren Çelebi ve Miyasen Gürer’in,  Medical Park Gaziantep Hastanesine ziyaretlerinden dolayı yaptığı teşekkür konuşmalarının ardından okul öğrencileri de unutulmadı. Özel Eğitim öğrencileri için hazırlanan sürpriz hediyeler çocuklara dağıtıldı. Öğretmen ve öğrencilerle yapılan toplu fotoğraf çekiminin ardından etkinlik sona erdi.


Yorumlar
Haberle ilgili henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum yaz
600

Üye Ol


Cinsiyet :
Bay
Bayan

Üye Girişi