aa_nZfwf.jpg

Gazetemiz imtiyaz sahibi Mehmet Bozkurt, facebook paylaşımından dolayı Abdulkadir Özkülekçi’den şikayetçi oldu.8 Nisan 2019 Pazartesi
Gaziantep

Bozkurt, dün sosyal medya hesabı facebooktan CHP’nin İstanbul Belediye Başkan Adayı olan ve seçimleri önde tamamlayan Ekrem İmamoğlu ile ilgili bir paylaşım yaptı. Bu paylaşıma Abdulkadir Özkülekçi yorum yaptı ve Bozkurt’a ağır ithamlarda bulundu.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Şahsına yapılan ağır ithamlarının ardından Bozkurt bugün Düztepe Şehit Hüseyin Cengiz Polis Merkezi’ne giderek, Özkülekçi’den şikayetçi oldu.

ELEŞTİRİLERE SAYGIM VAR, ANCAK…

Bozkurt, verdiği ifadenin ardından yaptığı açıklama da, bir gazeteci olarak eleştirilere ve düşüncelere her zaman saygılı olduğunu, ancak bu eleştirilerin kişilik haklarına saldırı vermesi durumunda buna müsamaha göstermeyeceğini belirtti. Bozkurt,’’ Abdulkadir Özkülekçi adlı kişi de sadece facebooktan arkadaşım idi. Hiçbir irtibatım, ilişkim yoktur. Dün bir paylaşım yaptım. Bu kişi de söz onusu paylaşımıma yorumlar yaptı ve şahsım için ağır sözler sarf etti. Ben de bu paylaşımların ardından bu kişi hakkında şikayette bulundum dedi. 


Yorumlar
Haberle ilgili henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum yaz
600

Üye Ol


Cinsiyet :
Bay
Bayan

Üye Girişi