aa_aY239.jpg

Özel Seçkin Koleji "Meslek tanıtım ve kariyer günü" kapsamında’ İstanbul Bilgi Üniversitesini ağırladı.9 Nisan 2019 Salı
Gaziantep

Üniversiteye hazırlanan öğrencilerin doğru karar verebilmeleri, geleceklerini şekillendirmelerinde yardımcı olmak amacıyla düzenlenen seminerde öğrenciler sınav kaygısı, sınavda zaman kazanma, öğrenciye uygun meslek seçimi, aile etkisi gibi konularda bilgilendirildi. Sohbet havasında geçen seminerde öğrenciler keyifli ve bilgi dolu sunumları dinlemenin yanı sıra merak ettikleri soruların cevaplarını buldular.

 Özel Seçkin Koleji Anadolu Ve Fen Lisesi Müdürü Bahattin AVANAŞ; Öğrencilerimize stresi yenme, stresle mücadele etme, sınava hazırlanma yolları gibi çeşitli konularda seminerler düzenliyoruz. Öğrencilerimizin başarının artması için gereken bütün tedbirleri alıyoruz, onları bu yönde eğitiyoruz. Biz en iyi insanı yetiştirirsek inanıyorum ki iyi üniversiteleri de bizim çocuklarımız kazanacaktır.”diyerek Bilgi Üniversitesi Bölge yöneticisine katılımlarından dolayı teşekkürlerini sundu.


Yorumlar
Haberle ilgili henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum yaz
600

Üye Ol


Cinsiyet :
Bay
Bayan

Üye Girişi