oo_5C5wP.JPG

140 yıllık tarihi ile Türkiye’deki sağlık kuruluşlarının öncülüğünü yapan Özel MMT Amerikan Hastanesi, bu yıl da hemşirelerini unutmadı. Her yıl 12-18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Hemşireler Haftası, Özel MMT Amerikan Hastanesi’nde kutlandı.13 Mayıs 2019 Pazartesi
Gaziantep

Gaziantep’in referans hastanelerinin başında gelen Özel MMT Amerikan Hastanesi, her yıl kutlanan ‘Hemşirelik Haftası’nı hastane yönetiminin, hemşire ve sağlık personellerinin katılımıyla kutladı. Hastane yönetimi görev yapan hemşireleri ziyaret ederek hediyelerini takdim etti.

Hastane Genel Koordinatörü ve Başhekimi Opr. Dr. Cezmi Ük, yayımladığı mesajda mesai mefhumu gözetmeden vatandaşa hizmet eden hemşirelerine teşekkür etti.  Hemşirelerin zor bir görevi icra ettiğini dile getiren Opr. Dr. Cezmi Ük, “Hepimiz sağlık dünyasının çalışanları olarak cefakâr bir şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz. Hemşireler, değerli ve saygın bir mesleğin mensupları olarak, birey ve toplum sağlığının korunması, geliştirilmesinde, koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerinde önemli görevler üstlenmektedir. Aynı zaman Sağlık hizmetlerinin bir halkası olarak hastalara en iyi hizmeti vermek için çaba sarf etmektesiniz ve ulvi bir mesleğin mensubusunuz. Bununla gurur duyabilirsiniz. Bu düşüncelerle tüm Hemşirelerimizin haftasını kutluyoruz” dedi.


Yorumlar
Haberle ilgili henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum yaz
600

Üye Ol


Cinsiyet :
Bay
Bayan

Üye Girişi