ww_wRzk3.JPG

Özel Seçkin Koleji, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yıl dönümünü coşku ile kutladı.18 Mayıs 2019 Cumartesi
Gaziantep

Özel Seçkin Kolejinde düzenlenen törene Seçkin Koleji idarecileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. Tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.İlkokul  öğrencilerinin sergilediği jimnastik gösterisi, lise öğrencilerinin hazırladığı “ATATÜRK ve 19 MAYIS” adlı slayt  gösterisinin ardından öğrenciler  gençliğin Ata’ya cevabını okudular.Ardından öğrencilerin kule bayrak gösterisi eşliğinde Onuncu Yıl  Marşı okumasıyla AKM salonu programı son buldu. Kutlamalar Özel Seçkin Koleji bahçesinde devam etti. Öğretmen ve öğrenciler tarafından  bahçede Atatürk imzası oluşturularak Mustafa Kemal Atatürk saygıyla anıldı.

Özel Seçkin Koleji  Lise Müdürü Bahattin AVANAŞ; “ 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100.yılını hep birlikte yaşamanın sonsuz mutluluğu,coşkusu ve heyecanı içerisindeyiz.Geçmişini,tarihini ,kültürünü bilen özüne ve geçmişine sahip çıkan ve bunu da gençlerine aktarabilen toplumlar ilelebet yaşama hakkına sahiptir.Gençlerimizin gözlerindeki ışıltı,bizler için en büyük heyecan kaynağıdır.Onları geleceğe çok daha iyi hazırlamak,onlara en iyi gelişmiş imkanları sunmak bizim en temel görevimizdir.”dedi.


Yorumlar
Haberle ilgili henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum yaz
600

Üye Ol


Cinsiyet :
Bay
Bayan

Üye Girişi