dd_Gi1rp.JPG

Galatasaray formasında saha içerisinde bulunan şahıs tepki çekerken, bu kişinin stat içerisinde hangi sıfatla, hangi amaçla yer aldığı ise merak konusu.23 Mayıs 2019 Perşembe
Gaziantep
Haber ile ilgili görseller için tıklayınız. ( 1 )

Gazişehir’in play –off ilk maçında dün karşılaştığı  Osmanlıspor maçında saha içerisinde bulunan bir kişi büyük tepki çekti. Maç öncesinde bir kişi Galatasaray formasıyla, saha içerisinde futbolcuların giriş-çıkış yaptığı bölümün önünde uzun süre bulundu. Boynunda geçici sahaya giriş kartı olan ve görevli olduğu öğrenilen bu kişi, daha sonra gelen tepkilerin ardından önce tribüne, daha sonra ise stad dışına çıkartıldı. Bu kişinin Galatasaray formasıyla saha içerisine nasıl girdiği, kimin kartıyla giriş yaptığı, amacının ne olduğu ise merak konusu.

BOZKURT TEPKİ GÖSTERDİ

Maç için stada giden ve saha içerisinde görevli olarak yer alan gazetemiz imtiyaz sahibi Mehmet Bozkurt ise Galatasaray formasıyla bu kişinin saha içerisinde yer almasının hem taraftara, hem de kulübe saygısızlık yaptığını belirterek, bu kişinin stad dışına çıkarılması için tepki gösteren saha içerisindeki tek gazeteci oldu. Bozkurt, sosyal medya hesabından yaptğı paylaşım da, ‘’İnsanlar farklı renklere gönül vermiş olabilir, farklı takımları tutabilirler, saygı duyarım.
İnsanlar farklı takımların formasını giyip maça gelip tribünde oturabilir. Ona da saygı duyarım.
Ama bir kişi Gazişehir'in play off maçında saha içerisinde Galatasaray forması giyip gezmez.
O durumda gazeteciliğimi bir kenara bırakır, gereken kavgayı ederim.
Kimse bu şehrin ve takımın taraftarına saygısızlık edemez, öyle bir hakkı da yoktur...’’dedi.


Yorumlar
Haberle ilgili henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum yaz
600

Üye Ol


Cinsiyet :
Bay
Bayan

Üye Girişi