dd_CMMUQ.JPG

Özel Seçkin Koleji öğrencilerinin eğitim yılı boyunca yaptığı serbest resimlerden oluşan”Sanat Sokağı Sergisi” Özel Seçkin Koleji fuaye alanında açıldı.30 Mayıs 2019 Perşembe
Gaziantep

Özel Seçkin Koleji Kültür ve Sanat günleri kapsamında  yağlı boya, modelaj, kil, karakalem, guaj ve akrilik resimler sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Seçkin Koleji fuayesinde açılışı gerçekleştirilen “Sanat Sokağı Sergisi” ne kurucular, idareciler ve öğretmenler ile öğrenciler katıldı. . Birbirinden güzel ve keyifli ürünler ortaya çıkaran öğrencilerin çalışmaları, görülmeye değer bir atmosfer oluşturdu.

Özel Seçkin Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Eyüp YILMAZ:”Öğrencilerimize sanatın önemini hissettirmek,sanata olan algıyı geliştirmek kurumsal ve eğitimsel bir sorumluluğumuzdur. Öğrencilerimizin sanatsal çalışmalara olan yatkınlıklarını, hayal dünyalarını yarattıkları eserlere yansıttıklarını görmek bizleri çok mutlu ediyor Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün dediği gibi “Sanatsız Kalmış Bir Milletin ,Hayat Damarlarından Biri Kopmuş Demektir .“diyerek Sanat Sokağı Sergisi’nin açılışında emeği geçen öğretmenlerimizi  ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum dedi.


Yorumlar
Haberle ilgili henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum yaz
600

Üye Ol


Cinsiyet :
Bay
Bayan

Üye Girişi