cc_QLGer.jpg

Son bir yıl da dişlerine onlarca işlem yapılan Aysel B. adlı vatandaşın dişleri hala düzelmedi. Geçtiğimiz günlerde taktırdığı dişi kırılan vatandaş hastaneye gidip durumu doktora anlattı. Doktor ise diş tam kırılsın laboratuvar göndereceğiz dedi.15 Temmuz 2019 Pazartesi
Gaziantep

DETAY ÖZEL HABER

Şahinbey ağız ve diş sağlığı merkezi’ne giden bazı vatandaşlar huzursuz. Hastaneye gidip diş yaptıran, dolgu vs. yaptıran hastalar, yapılan operasyonlardan şikayetçi.

ONLARCA KEZ İŞLEM YAPILDI AMA...

Aysel B. adlı vatandaşın dişlerine söz konusu hastanede diş ağrıları nedeniyle son bir yıl içerisinde onlarca defa işlem yapıldı. Ancak vatandaşın ne ağrıları bitti, ne de şikayeti son buldu.

TAKILAN DİŞ ELİNDE KALIYOR

Söz konusu vatandaşın son olarak hastanede takılan dişi geçtiğimiz günlerde kırılarak elinde kaldı. Vatandaş daha sonra hastaneye gidip durumu anlattı. Doktor, o vatandaşa dişiniz tam kırılsın ondan sonra gelin. O kırılan dişi laboratuvara göndereceğiz dedi.

NE KADAR SAĞLIKLI HİZMET VERDİĞİ TARTIŞMA KONUSU

Onlarca işleme rağmen bir hastanın şikayetlerine çözüm üretemeyen hastanenin verdiği hizmetin ne kadar kaliteli olduğu  tartışma konusu olurken, söz konusu hastanın sağlığına kavuşup kavuşmayacağı ise merak konusu.

 


Yorumlar
Haberle ilgili henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum yaz
600

Üye Ol


Cinsiyet :
Bay
Bayan

Üye Girişi