aa_W094b.jpg

Gaziantep Özel ANKA Hastanesi, hekim kadrosuna güvenilir isimleri dahil etmeyi sürdürüyor. Radyoloji Uzmanı Dr. Ece Karaoğlu, Gaziantep Özel ANKA Hastanesi’nde göreve başladı.9 Ekim 2021 Cumartesi
Gaziantep

Kişiye özel tanı ve tedavi yöntemleri uygulayan modern teknolojisi ve ileri teknik alt yapısıyla Gaziantep’in yanı sıra çevre illerin de çekim merkezi olmayı başaran Gaziantep Özel ANKA Hastanesi, hekim kadrosuna güvenilir isimleri dahil etmeyi sürdürüyor. Radyoloji Uzmanı Dr. Ece Karaoğlu, Gaziantep Özel ANKA Hastanesi’nin güçlü hekim kadrosu arasında yerini alarak hasta kabulüne başladı.

DR. ECE KARAOĞLU KİMDİR?

1983 yılında Osmaniye’de doğan Dr. Ece Karaoğlu, 2007 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İhtisasını 2013 yılında Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi ‘nde tamamlayan Karaoğlu, Mustafa Kemal Üniversitesi Radyoloji Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak, Rize Ardeşen Seslikaya Köyü Sağlık Ocağı’nda, Van Muradiye Devlet Hastanesi, Şanlıurfa Viranşehir Devlet Hastanesi, Dr. Ersin Aslan Devlet Hastanesi, 25 Aralık Devlet Hastanesi ve özel bir hastanede radyoloji uzmanı olarak görev yapmıştır. Karaoğlu’nun mesleki ilgi alanları arasında Ultrasongrafi, Renkli Doppler Ultrasonografi, Mamografi, Histerosalpingografi, Bilgisayarlı Tomografi, Manyetik Rezonans, Tiroid ve meme biyopsisi yer almaktadır. Radyoloji, bazı hastalıkları tespit etmek amacıyla gerekli olan, tıpta önemli bir uzmanlık alanıdır. Çeşitli hastalık ve yaralanmalarda geniş kapsamlı bir tanı konulması için Radyoloji bölümünde bulunan cihazların kullanılması gerekir. Radyoloji bölümünde yapılan tespit ve incelemelerin sonucu uzman doktorlar tarafından değerlendirilir. Kanser başta olmak üzere pek çok hastalığın detaylı incelenmesi için Radyoloji bölümünden yararlanmak gerekir. Aynı zamanda hamilelik takiplerinde de Radyoloji önemli rol oynar.


Yorumlar
Haberle ilgili henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum yaz
600

Üye Ol


Cinsiyet :
Bay
Bayan

Üye Girişi