er_WPqx9.jpg

Küsget Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi dev bir projeye daha imza attı.28 Mayıs 2024 Salı
Gaziantep

Gaziantep Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Güneş, ilklere imza atmaya devam ediyor. 3 bine yakın esnafı bünyesinde barındıran KÜSGET’in yeni yatırımla birlikte çehresi değişecek. Hem esnaf, hem aileleri, hem de esnafa tamir için giden vatandaşlar nefes alacağı ve spor yapabileceği alanlara kavuşacak. Yepyeni idari binası ile çok daha kaliteli hizmet alacak.

5 BİN 100 METREKAREYİ KAPSAYACAK

Site içerisinde temeli atılan toplam 5 bin metrekare alan içinde idari bina, çay bahçesi ve spor tesisleri ile yeni bir vizyon ve imaj kazandıracak. Aynı zamanda haftada bir gün halı saha çalışan işçilere ve çıraklara bedava olacak. Amatör süper ligde mücadele eden sanayi esnaf spor antrenman ve spor tesisi olarak kullanılacak.

ESNAF, AİLELERİ VE MÜŞTERİLER FAYDALANACAK

Yapımı devam eden halı sahada gündüzleri Sanayi Esnafspor takımının antrenman yapacağını belirten Güneş, ‘Akşamları da esnafımız bu sahadan faydalanacak. Esnafımız ve aileleri gelip burada maç yaparak streslerini atabilecekler. Gündüzleri de takımımız kendi sahasında antrenman yapma şansı bulacak. Sahamız bin 600 metre karelik alana yapılıyor’ dedi:

GELEN MÜŞTERİLER DE RAHAT EDECEK

KÜSGET içerisinde yapılan çay bahçesinin hem esnafın dinlenebileceği, hem de gelen müşterilerin araçları tamir edilirken oturup bekleyebileceği bir mekan olacağını dile getiren Mustafa Kemal Güneş, ‘Hem üyelerimiz, hem de gelen müşterileri kazanacak. KÜSGET, sadece araç tamiri yapılan bir yer olmaktan çıkıp, spor yapılabilen, oturup dinlenilebilen nezih bir yer olacak’ şeklinde konuştu.

FATMA ŞAHİN’E TEŞEKKÜR

Gaziantep Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Kemal Güneş, yeni tesisin yıl sonuna kadar hizmete gireceğinin müjdesini verdi. Başkan Güneş, halı saha, idari bina ve çay bahçesi ile KÜSGET’in nefes alacağını dile getirirken alanın tahsisini gerçekleştiren ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e de teşekkür etti.


Yorumlar
Haberle ilgili henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum yaz
600

Üye Ol


Cinsiyet :
Bay
Bayan

Üye Girişi