ff_P48mw.jpg

SEKTヨRワNDE TワRKンYE GENELンNDE ワヌワNCワ OLAN SANKO DI゙ TンCARET, DOミU VE GワNEYDOミU ANADOLU BヨLGELERンNンN ンHRACAT LンDERン.28 Eyll 2020 Pazartesi
Gaziantep

SANKO Holding’in ihracatn gerçekletiren Sanko D Ticaret, 2019 yl performans ile Dou ve Güneydou Anadolu bölgelerinin yan sra, Akdeniz ve Ege bölgelerindeki Kahramanmara, Osmaniye, Adana, Mersin, Antalya, Mula ve Aydn illerinin ihracatta lider firmas oldu. 

Türkiye ンhracatçlar Meclisi tarafndan firmalarn yaplan deerlendirmeye göre, Sanko D Ticaret 2019 ylnda 319 milyon 662 bin 591 dolarlk ihracat gerçekletirdi. Önceki yla göre ihracatta yüzde 17,4 orannda art salayan Sanko D Ticaret, listede alt sra yükselerek 42’nci oldu.

Güneydou Anadolu ンhracatç Birlikleri’nden ald tescillerle ihracat yapan Sanko D Ticaret, geni bir corafyann lideri olurken, sektöründeki üçüncülüünü korudu.

Dünyann en stratejik corafyalarndan birisinde bulunan Türkiye’nin kalknp büyümesi için ihracata dayal üretimin “olmazsa olmaz” olduunun bilinciyle hareket eden SANKO Grubu, büyük bir sorumlulukla gerçekletirdii ihracatla ülke ekonomisine de ciddi katk sunmaktadr.

Her yl 100 dolaynda ülkeye ihracat yapan ve sorumluluunun yükledii görevin yan sra, her zaman canl tuttuu performans ile yeni pazarlar bulmaya azami önem veren Sanko D Ticaret, mevcut pazarlardaki konumunu güçlendirmek amacyla inovatif ürünlerle ihracatna devam etmektedir.

Sanko D Ticaret, bu çabasyla Türkiye’nin ihracat hedeflerine ulamasna katk salamak amacyla emin admlarla ilerlemektedir.


Yorumlar
Haberle ilgili henz yorum yaplmamtr.

Yorum yaz
600

ワye Ol


Cinsiyet :
Bay
Bayan

ワye Girii