aa_589Pp.JPG

SANKO Üniversitesi, akademik çalışmalar yanında, farklı kurumlarla işbirliği yaparak, öğrencilerin çeşitli alanlarda gelişimine yönelik eğitimler düzenlemeye devam ediyor.29 Mayıs 2018 Salı
Sağlık

SANKO Üniversitesi, akademik çalışmalar yanında, farklı kurumlarla işbirliği yaparak, öğrencilerin çeşitli alanlarda gelişimine yönelik eğitimler düzenlemeye devam ediyor.
Bu amaçla SANKO Üniversitesi ve KOSGEB (Gaziantep İl Müdürlüğü arasında düzenlenen protokol kapsamında, SANKO Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencileri 2017-2018 Akademik Yılı içerisinde “Sağlık Sektöründe Girişimcilik” eğitimine katıldı.
Eğitimi alan ve başarılı olan öğrencilere, KOSGEB onaylı belgeleri SANKO Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Türkan Pasinlioğlu tarafından verildi.
Prof. Dr. Pasinlioğlu, “SANKO Üniversitesi olarak öğrencilerimize akademik olduğu kadar farklı alanlarda da eğitimler sunarak, destekliyoruz. Bu belge öğrencilerimize mezuniyet sonrası iş hayatında çeşitli avantajlar sunmaktadır” dedi.


Yorumlar
Haberle ilgili henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum yaz
600

Üye Ol


Cinsiyet :
Bay
Bayan

Üye Girişi