sd_ZBM7U.jpg

Gaziantep’te CHP’liler ile Ak Parti’liler arasında kavga çıktığı ve iki kişinin yaralandığı öğrenilirken, CHP İl Başkanı Neşet Uçar ise Ak Partilileri suçladı.9 Mayıs 2023 Salı
Gaziantep

14 Mayıs seçimlerine kısa bir süre kala Gaziantep’te CHP’liler ile Ak Partililer arasında gerginlik yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Sanko Park önünde seçim çalışması yapan CHP Gençlik Kolları Üyelerine bir grup tarafından taşlı saldırı düzenlendi. Gerginliği polis yatıştırırken, vücuduna darbe alan üç kişi yaralandı.

CHP İL BAŞKANI UÇAR’DAN AÇIKLAMA

Olayın ardından konu hakkında CHP Gaziantep İl Başkanı Neşet Uçar’dan açıklama geldi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Uçar, Bugün akşam saatlerinde gençlik kollarımız Sanko Park önünde AKP’li bir bir grubun taşlı sopalı saldırısına uğradı. Gençlik kollarımızdan 2 arkadaşımız yaralanarak 25 Aralık Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Olay kolluk kuvvetlerinin müdahalesi ile yatıştırıldı. Gençlik Kollarımıza karşı yapılan bu saldırıya karşı hukukçu arkadaşlarımız süreci yakından takip ediyorlar."


Yorumlar
Haberle ilgili henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum yaz
600

Üye Ol


Cinsiyet :
Bay
Bayan

Üye Girişi