cv_9T8Qe.jpg

14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleriyle ilgili açıklamalarda bulunan Tek Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Satıloğlu, seçimlerin ülkemize ve milletimize şimdiden hayırlı olmasını temenni etti.11 Mayıs 2023 Perşembe
Gaziantep

Türkiye, Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimlerinden birine giderken, Tek Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Satıloğlu’ndan 14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan seçimlerle ilgili açıklama geldi.

HERKES BİRBİRİNE SAYGI DUYMALI

Her görüşten insanın birbirine saygı duymak zorunda olduğunu kaydeden Satıloğlu,’’Pazar günü önemli bir seçim yapılacak. Milletimiz sandığa gidecek ve tercihini yapacak. Şimdiden seçimlerin hayırlı olmasını diliyorum. Herkesin bir görüşü, bir ideolojisi ve sempati duyduğu bir parti ve lider var. Ancak ortak paydamız vatan, millet ve bayrak olmalı. Herkes birbirine saygı duymalı. Seçilecek cumhurbaşkanı ve vekiller, vatanını ve bayrağını sevmeli. Kalan süreçte ciddi bir provokasyon ve gerginlik yaşanmadan seçimlerin tamamlanması en büyük temennimizdir’’ dedi.


Yorumlar
Haberle ilgili henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum yaz
600

Üye Ol


Cinsiyet :
Bay
Bayan

Üye Girişi