df_eD09p.jpg

Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Erdal Güneş, Konyaspor maçı sonrası değerlendirmelerde bulundu.26 Ağustos 2023 Cumartesi
Gaziantep

Süper Lig temsilcimiz Gaziantep Futbol Kulübü’nün deplasmanda oynadığı Konyaspor maçını kaybetmesinin ardından, temsilcimizde üzüntü hakimdi.

Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulunan Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Erdal Güneş, ‘‘Rakibi analiz ettiğimizde, kenar ve ortalardan etkili olacaklarını hafta içi futbolcu arkadaşlarımızla konuştuk. Onların üzerine de çalıştık. Maçın ilk 10 dakikasında kanatlardan ve kornerden bir baskı oluştu. Ama sonrasında tekrar oyunun kontrolünü ele aldık. Ve ciddi pozisyonlara da girdik. Furkan’ın kaleci ile karşı karşıya kaldığı bir pozisyon vardı. Gol olsa belki maç farklı olabilirdi. İlerde skor üretme açısından sıkıntılar çekiyoruz. Sayısal olarak zaten burada eksikliklerimiz var. Bunların üzerine çalışıyoruz. Buradan puan ya da puanlar almaya gelmiştik. Çünkü, ciddi şekilde puana ihtiyacımız vardı. Ama maalesef olmadı. İlk yarı istediğimiz oyunu oynadık. Ama ikinci yarıda hiç anlam veremediğimiz bir gol yedik. Bize göre, pozisyon yüzde 100 ofsayt idi’’ dedi.


Yorumlar
Haberle ilgili henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum yaz
600

Üye Ol


Cinsiyet :
Bay
Bayan

Üye Girişi