fg_s2kA2.jpg

Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, kısa süre önce kırsal mahallelere yönelik başlatmış olduğu ziyaretleri tamamladı. Tüm mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Fadıloğlu, vatandaşın talep ve sorunlarını birebir kendisinden dinledi.6 Mart 2024 Çarşamba
Gaziantep

Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu; AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Özatıcı ile birlikte kırsal mahallelere yönelik ziyaretler gerçekleştirdi.

Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu ve beraberindeki heyet; Serintepe, Karpuzkaya, Ülkerli, Yığınlı, Ağaçlı Boyno, Üçgöze, Yeşilce, Öğümsöğüt ve Büyükpınar Mahallesi’ni ziyaret etti.

Gittiği her mahallede büyük ilgi gören Başkan Fadıloğlu ve beraberindeki heyet, her vatandaşla özel olarak ilgilendi. Yaşlılar, kadınlar ve çocuklarla özel olarak ilgilenen Başkan Rıdvan Fadıloğlu, her gittiği mahallede çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Her mahalle sakinin talep, öneri ve sorununu dinleyen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, taleplerin karşılanması ve sorunların çözümü için ellerinden gelen gayreti ekip arkadaşlarıyla birlikte ortaya koyacaklarını ifade etti.

Gösterilen ilgi ve misafirperverlik dolayısıyla mahalle sakinlerine teşekkür eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, talep eden herkesle hatıra fotoğrafı çektirdi.


Yorumlar
Haberle ilgili henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum yaz
600

Üye Ol


Cinsiyet :
Bay
Bayan

Üye Girişi