gh_Own7p.jpg

DETAY BAŞYAZI30 Haziran 2024 Pazar
Gaziantep

Geçtiğimiz günlerde Şahinbey Belediyesi bünyesinde Yeşilvadi Parkı’nda park-bahçeler personeli olarak çalışan Mehmet Büyük, kalp krizi sonrası vefat etti.

Büyük’ün vefatının ardından merhumun cenazesine belediye başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun, başkan yardımcılarının katılıp katılmadığını araştırdık.

Yaptığımız araştırmaya göre, ne Tahmazoğlu, ne de yardımcıları vefat eden personelin cenaze törenine katılmıştı.

Araştırmalarımızın yanı sıra, yine yanlışa düşmemek adına, bir belediye yetkilisine de konuyu sorduk ve bilgi almak istedik.

Ancak, sorularımıza cevap verilmedi.

Ayrıca, Tahmazoğlu’nun sosyal medya hesabında da cenaze ve taziyeye katıldığına dair paylaşım yapıldığını görmedik.

Evet, nüfusu olan kişiler için umre, taziye, karşılama, etkinlik hatta ve hatta Ankara’ya oğlunun düğünü için davetiye dağıtmaya giden Tahmazoğlu, söz konusu işçi, emekçi olunca, ne cenazesine, ne de taziyesine gidiyor.

Kendi personelini, kendi çalışanını insan görmeyip, insanlık namına cenazesine bile katılmayan, hayatını kaybeden yurttaşın ailesini teselli bile vermeyen bir belediye başkanı yönetiyor Şahinbey’i.

Tahmazoğlu ve yardımcılarının bu fütursuzca ve insanlık dışı davranışı içimize dert olmasın, kamuoyu bunların gerçek yüzünü, insana ve emekçiye verdikleri değeri görmesi açısından bu konuyu kaleme almak istedik.

Bu vesileyle merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı mesajımızı ileterek, bu yazıyı noktalıyoruz.

Kalın sağlıcakla.gh_wwH8H.jpg 1 / 6

df_MEoSQ.jpg 2 / 6

sd_C6H62.jpg 3 / 6

df_c5WNc.jpg 4 / 6

er_Gr2qy.jpg 5 / 6

bn_S1si1.jpg 6 / 6
Yorumlar
Haberle ilgili henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum yaz
600

Üye Ol


Cinsiyet :
Bay
Bayan

Üye Girişi