fg_0LrO3.jpg

S.S Gaziantep Terlik ve Spor Ayakkabı Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Genel Kurulunda tek listeyle seçime giren Mehmet Sarıbal, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.4 Temmuz 2024 Perşembe
Gaziantep

S.S Gaziantep Terlik ve Spor Ayakkabı Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Genel Kurulunda tek listeyle seçime giren Mehmet Sarıbal güven tazeleyerek yeniden Başkan seçildi.

Divan Başkanlığını Gaziantep Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mustafa Kemal Güneş yaptı. Üyelerin büyük ilgi gösterdiği kongrede, sivil toplum başkanları katıldı.

Yeniden başkan seçilen Sarıbal, “Beni tekrar başkanlık koltuğuna layık gören tüm üyelerime teşekkür ederim. Her zaman olduğu gibi yine üyelerimin yararına çalışacağım. Bu zamana kadar esnafın sorunu çözmek için mücadele verirken, şimdide kooperatifi üyelerimin sıkıntı yaşamaması için mücadele vereceğim. Her şey esnafımız için” dedi.

Yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu, Mehmet Sarıbal, Mehmet Işık, Mohamad Manla, Halil İbrahim Kılınç ve Nurettin İçdeniz.

Denetim kurulu üyeleri ise, Mehmet Erat, Mehmet Kamil Ertay ve Mehmet Mustafa Polat.vb_M163R.jpg 1 / 2

bn_G288Y.jpg 2 / 2
Yorumlar
Haberle ilgili henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum yaz
600

Üye Ol


Cinsiyet :
Bay
Bayan

Üye Girişi