df_94Z96.jpg

İYİ Parti’nin borsacı vekili Mustafa Gürban’ın ‘beyaz toros hediye edeceğim’ dediği Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, ‘Bana hediye verecek olanın namusu ile para kazandığını bilmeliyim’ dedi.7 Temmuz 2024 Pazar
Gaziantep

İyi Parti’den tartışmalı bir şekilde vekil olan, vekil seçildikten sonra hemen hemen herkesle kavga eden, laf atan, vekilliği dışında sokak ağzı ile paylaşımlar yaparak, kamuoyunun tepkisini çeken İyi Parti’nin borsacı vekili Mustafa Gürban’a son gelen tepki, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’dan oldu.

"ÜMİT BEY’E BİR BEYAZ TOROS HEDİYE ETMEK İSTERİM"

Gürban, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Ümit Bey’e bir beyaz Toros hediye etmek isterim, makam aracı olarak kullanması için. Ya da kırmızı Şahin S. Önce milliyetçi partiler örnek olacak gençlere ki, gençler Mercedes’lere Range Rover’a özenmeyecek! Yoksa eleştirdiğimiz RTE’den ne farkınız kalır? Elinize imkan geçse siz ondan beter olursunuz demek ki!" dedi.

ÖZDAĞ'DAN CEVAP GECİKMEDİ

Ümit Özdağ da sosyal medya hesabından Gürban'ın sözlerine cevap verdi. Özdağ, mesajında şunları belirtti: "İYİ Parti milletvekili Mehmet Mustafa Gürban bana beyaz Toros hediye edecekmiş. 2007 marka Mercedes’e binen birisi olarak beyaz Toros’u seve seve kabul ederim. Üstelik Beyaz Toros’a çok bindim. Polis Akademisi’ne derse giderken beni evden hep bir beyaz Toros alırdı’’ dedi.

‘‘BANA HEDİYE VERECEK OLAN NAMUSU İLE PARA KAZANDIĞINI BİLMELİYİM’’ 

‘Bana hediye verecek olan namusu ile para kazandığını bilmeliyim’ diyen Özdağ, paylaşımını şöyle sürdürdü:‘‘Güneydoğu Anadolu’da polis arkadaşlar beni araştırmalarım sırasında beyaz Toros ile çok dolaştırdılar. Beyaz Toros bu vatan için can ve kan verenlerin de bindiği bir araçtır. Ancak bana hediye verecek olan namusu ile para kazandığını bilmeliyim. Milletvekiliği satın alanların bana hediye edebilecekleri bir şey olamaz."


Yorumlar
Haberle ilgili henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum yaz
600

Üye Ol


Cinsiyet :
Bay
Bayan

Üye Girişi